Jason Green
Web Tasarımı
Tasarımınızı aynı çizimlerde göründüğü ve kurgulandığı gibi hayata geçirmekle kalmıyor, bütün tarayıcılara ve ekran boyutlarına uygun bir şekilde kodluyoruz. Bu şekilde arayüzünüz farklı büyüklüklerde ekranlar ve ya farklı tarayıcılar farketmeksizin, kullanıcı deneyimi aksaması yaşamadan hizmet veriyor.
Web Programlama
Web tabanlı uygulamalarınızı istediğiniz senaryolara yönelik kurgulayarak, uzman geliştiricilerimiz ile kodluyoruz. Yazdığımız kodu beğenmezsek bir daha yazıyor, hızlı-güvenli ve tutarlı programlar ortaya koyuyoruz.
Web Programlama
Mobil Programlama
Mobil Programlama
Mobil Teknolojilerin gelişmesiyle her geçen gün telefonlarımız daha fazla şey yapabiliyor. Kullanıcılar artık bilgisayardan çok telefonlar ve ya tabletlerden hizmet almak istiyor. Bu beklentiyi karşılamak için ise bizler titiz bir şekilde kodlama hizmeti veriyor, cross-platform teknolojileri sayesinde daha kısa proje süreleri ile hem iOS hem Android işletim sistemlerine uygun uygulamalar ortaya koyuyoruz.
Veritabanı Mimarisi
Büyük projelerde başınızı en çok ağrıtacak ve maliyete neden olacak konulardan birisi olan veri saklama ve veriye erişim konularına çözümler sunmak için sistem mimarisi tasarımı yapıyoruz. Uygulamanızın veritabanı katmanını ihtiyacınıza yönelik tasarlıyoruz ve performans-maliyet problemlerinize çözümler sunuyoruz.
Veritabanı Mimari
Ozel Programlama
Özel Programlama
Daha önce yapılmamış, kalıplara sığmayan fikirleriniz mi var? Projenize özel analiz, mimari ve programlama hizmetleri vererek hayalinize ulaşmanız için gereken yazılımsal desteği veriyoruz.
Yazılım Sorumlusu