Industrial Design
Endüstriyel Tasarım
Endüstriyel Tasarım, endüstride üretilen, nihai kullanıcıya ve üreticiye yönelik ürünlerin estetik, işlevsel ve mali yönden projelendirme sürecidir. Problem tespiti ile başlayan tasarım sürecimiz araştırma ve gözlem sonuçları ile sentezleniyor nihai üründe cevap buluyor. Bu tasarım sürecini, ürün konsepti, eskiz alma, iki ve üç boyutlu modelleme, prototip yapımı ve sunum ile destekliyoruz.
Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı
Kullanıcı arayüz tasarımı, bir hizmeti sunan sistem veya ürün ile kullanıcısı arasındaki iletişim ve etkileşim görevini üstlenen kurgulanmış tasarım deneyimidir. Tasarladığımız arayüzlerin kullanım kolaylığı, yalınlığı ve dili ile kullanıcılara keyifli, etkin deneyimler sunuyoruz. Mobil ve web uygulamaların, ürün ara yüzlerinin görsel, dokunsal veya işitsel içeriklerini etkili bir şekilde kurguluyoruz.
User Interface Design
Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Markanın kurumsal kimlik tasarımı ile o markayı görsel bir bütünlük içerisinde somutlaştırıyoruz. Markanın sahip olduğu vizyon ve misyonu ana bir fikir altında birleştirerek tanınan ve fark yaratan değerli bir marka kimliğine dönüştürüyoruz.
Tasarım Sorumlusu
  • Büşra Özcan
  • Industrial Designer
  • busra@groupqwerty.com