Let it care your lifeLifeCare
TÜBİTAK 1512 kodlu Teknogirişim Sermaye Desteği almaya hak kazanan projemiz Lifecare günümüzün bilinçsiz hareket ve yüksek kalorili beslenmenin yarattığı problemlere kişisel ve profesyonel çözümler sunuyor.
8martqwerty
8 Mart ‘Bilimde Kadın Mucitler’ Proje Sergisindeydik
Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKAUM) ve ARİNKOM TTO iş birliğiyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen “Bilimde Kadın Mucitler” etkinliği 8 Mart 2018 tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesinde gerçekleşti.
Yaşam standartlarının iyileşmesine ve kaliteli sağlık hizmetlerine bağlı olarak ortalama yaşam süresi artmıştır. Fakat şişmanlık, obezite ve kronik hastalıklarda da artış gözlenmiştir. Bu hastalıkların temel nedeni modern ancak yoğun ve hızlı yaşamın neden olduğu stres, hareketsiz yaşam tarzıyla beraber sağlıksız beslenmedir.
Bu modern hayatımızda yaşadığımız hareketsiz yaşam tarzı ve sağlıksız beslenme kişilerin yoğunluktan kaynaklı zamansızlığı ve genetik-metabolik faktörlerin göz önünde tutulmadan ev ortamında uygulanan bilinçsiz diyet ve egzersizlerle de birleşince daha büyük problemlere yol açmaktadır.
Çözüm ise Lifecare; Ev ortamı için tasarladığımız kişisel vücut kitle indeksi ve vücut kompozisyonları ölçüm cihazı sizin en doğru ölçümlerinizi yaparak bağlı olduğu mobil uygulama ile kişisel takip ve kontrolü sağlamayı hedefler.
Ölçüm verilerinin yorumlanması ve bilinçli yönlendirme sağlamak için ise; Lifecare mobil uygulamasından diyetisyen ve spor antrenörünüzü seçebilir, seçtiğiniz profeyoneller sizin anlık ölçüm verilerinizi görecek ve verilerinize dayalı en doğru yönlendirmeyi sahip oldukları web kontrol panelinden anlık olarak yaparak sizi takip eder ve yönlendirir.
Sizde Lifecare ile tanışmak istiyorsanız bizi takip edin.
WEIGHT - kg
Dimensions - x - x - cm
Color -
Material -