yfyiqwerty
2018 YFYİ'den Ödül
ODTÜ’nün ev sahipliğinde bu yıl 14.sünün düzenlendiği YFYİ, biz girişimciler için yaklaşık 6 aylık bir süreçti. 6 ay boyunca aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz güzel ekiple ilerledik. Her zaman HADİ! HADİ! denilerek hızlandırıldık. Birçoğumuz için kamera karşısına ilk defa geçme, binlerin karşısında mikrofonla sahneye çıkma gibi paha biçilemez deneyimler ve anılar oluşturduk. Bu deneyimleri bize yaşattığı için aşağıdaki mükemmel ekibe teşekkür ederek başlamak istiyorum. Onlar olmasaydı olmazdı diyoruz!
endustriyel tasarimci gözünden girisimcilik
Endüstriyel Tasarımcı Gözünden Girişimcilik ve BİGG Süreci
Mezuniyet proje grubu için Anadolu Üniversitesinde 09/03/2018 tarihinde düzenlenen eğitim programına “Endüstriyel Tasarımcı Gözünden Girişimcilik ve BİGG Süreci” konusudaki düşüncelerimi paylaşmak üzere davet edildim. Lisans öğrenimimi gördüğüm fakülteme konuşmacı olarak davet edilmem beni tarif edilemeyecek düzeyde onurlandırdı. Qwerty olarak büyük heyecanla katıldığım eğitim programında yaptığım konuşmayı ilgi duyanlar için yararlı olacağı düşüncesiyle paylaşmak istedim.
8martqwerty
8 Mart ‘Bilimde Kadın Mucitler’ Proje Sergisindeydik
Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKAUM) ve ARİNKOM TTO iş birliğiyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen “Bilimde Kadın Mucitler” etkinliği 8 Mart 2018 tarihinde Eskişehir Anadolu Üniversitesinde gerçekleşti.